• Wpisów: 496
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: wczoraj, 22:49
  • Licznik odwiedzin: 141 532 / 862 dni
 
szkotka
 
Szkotka: Kocham i uwielbiam ;)

Siedzę w pociągu. Stacja w Dużym Mieście. Remont. Podstawili moją maszynę wcześniej więc miałam przyjemność oglądania wielkiej budowy. Kocham i uwielbiam patrzeć na ludzi przy konkretnej robocie.

;)

Mnóstwo sprzętu, dziur, hałasu, robotników i.. ONI. W samym środku wiekopomnego dzieła. Specjaliści. Inżynierowie. Kierownicy. Mózg całej operacji. Kwiat polskiej inteligencji. Śliczne, seksowne, białe kaski i drogie ciuchy. Stali przy wielkim stole pochylając się nad dokumentami. Kłócili się, wymachiwali jakąś belką i co chwilę zaglądali do wielkiego wykopu. Myślę sobie - trzeba mieć łeb na karku, studia i doświadczenie do tak skomplikowanej pracy.

Najwyraźniej jednak nie potrafili rozwiązać problemu bo atmosfera stawała się coraz bardziej nerwowa. Już myślałam, że chyba nie dowiem się czy udało się załatwić sprawę.. aż tu nagle.. pojawia się ON.

Chłopina pod 50-tkę. Typowa kraciasta koszula i spodnie na szelkach. Robotnik. Konkretnie pobrudzony bo przed chwilą coś kopał.

Podchodzi do stołu. Ogląda plany. Bez słowa zabiera porzuconą na stolę belkę. Właściwie niezauważony przez szefostwo idzie do małego roboczego stołu i coś tam przy niej kręci. W końcu Go zauważyli.. jak wracał z wykopu. Podeszli. Popatrzyli. Pokiwali głowami i.. pojechali.

Ehe ;)

Panie Robotniku.. kocham i uwielbiam ;)

Szkotka-Kocha-Konkret-Facetów

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego